Zespół

Zespół Business Expert - Specjalistyczne Szkolenia Językowe

Chcąc zapewnić Państwu jak najlepszą jakość oferowanych szkoleń  nad prawidłowym przebiegiem  projektów językowych czuwa  właściciel firmy p. Bogumiła Zimna wraz z zespołem lektorów.


Bogumiła Zimna

Bogumiła Zimna

Właściciel

Koordynator ds. Metodyki i Organizacji Szkoleń
Lektor języka angielskiego

Wykształcenie: Absolwentka kierunku Filologia Angielska o specjalizacji język angielski w biznesie Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach oraz podyplomowych studiów z zakresu Handlu Międzynarodowego Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Doświadczenie:
Ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z języka angielskiego w biznesie dla osób dorosłych. W swojej pracy zawodowej prowadziła liczne szkolenia językowe w branży energetycznej, produkcyjnej,informatycznej oraz motoryzacyjnej. Ponadto pozyskała cenne doświadczenie w prowadzeniu kursów specjalistycznych dla prawników. Doradca metodyczny z wieloletnim udokumentowanym doświadczeniem w branży szkoleń językowych. Przez wiele lat pracowała na wyższej uczelni prowadząc lektoraty z języka angielskiego na różnych wydziałach (Ekonomia, Pedagogika, Finanse i Rachunkowość). Ponadto współpracowała jako lektor języka angielskiego w biznesie z Towarzystwem Edukacji Bankowej. Przygotowuje kursantów do egzaminów English for Business oraz posiada uprawnienia egzaminatora egzaminów międzynarodowych Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (London International Chamber of Commerce – LCCI) oraz Pearson Tests of English (PTE).


Lektorzy Business Expert:
  • Posiadają wymagane kwalifikacje uprawniające do nauczania języków obcych,
  • Posiadają uzupełniające wykształcenie w kierunkach biznesowych
  • Mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń językowych dla klientów korporacyjnych,
  • Mają doświadczenie w pracy z kursantami dorosłymi,
  • Są egzaminatorami m.in: London International Chamber of Commerce (LCCI),Pearson Tests of English (PTE)
  • Uczestniczą w szkoleniach metodycznych,
  • Mają profesjonalne oraz przyjazne podejście do swoich kursantów,
  • Są pełni pasji i zaangażowania w swoją pracę.

Do grona lektorów współpracujących z Business Expert i specjalizujących się w  prowadzeniu szkoleń specjalistycznych zaproszono między innymi:

Dominika Zielińska

Lektor języka angielskiego  Business Expert-Newsletter
Wykształcenie: Absolwentka kierunku Filologia Angielska o specjalizacji nauczyciel języka angielskiego Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Ukończyła liczne kursy i szkolenia metodyczne z zakresu szkolenia osób dorosłych oraz młodzieży.Egzaminator Pearson Tests of English (PTE).
Doświadczenie: Ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z języka angielskiego w biznesie dla osób dorosłych ( branża energetyczna, produkcyjna).Lektorka wyspecjalizowała się w prowadzeniu szkoleń  specjalistycznych jak i modułowych z zakresu Business English. Przez wiele lat prowadziła liczne szkolenia językowe przygotowujące do egzaminów międzynarodowych Cambridge tj. Business English Certificate (BEC), Certificate Advance English (CAE) , First Certificate (FCE), oraz Pearson Tests of English (PTE). Lektorka posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów unijnych na zlecenie wielu ośrodków szkoleniowych.

Joanna Kamińska

Lektor języka angielskiego
Wykształcenie:Jest absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Instytut Języka Angielskiego w Sosnowcu. Lektorka obroniła pracę magisterką w dziedzinie językoznawstwa. Ponadto ukończyła  studia podyplomowe w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych Centrum  szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu oraz Studium Tłumaczy Przysięgłych z zakresu terminologii prawniczej.
Doświadczenie:Lektorka od ponad 6 lat prowadzi szkolenia z języka angielskiego dla osób dorosłych. Wykonuje również tłumaczenia pisemne  z dziedziny prawa i medycyny .Lektorka posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych dla firm i instytucji.


Justyna Dajka

Lektor języka niemieckiego
Wykształcenie: Absolwentka kierunku filologia niemiecka Uniwersytetu  w Opolu.
Doświadczenie:Lektorka posiada prawie 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego w grupach dorosłych .Na przestrzeni wielu lat lektorka prowadziła liczne  szkolenia językowe oraz projekty unijne .

 Justyna Sieradzka-Bizoń

Lektor języka angielskiego
Wykształcenie: Absolwentka filologii angielskiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Gliwicach, ukończyła podyplomowe studium Uniwersytetu Śląskiego na kierunku język angielski w biznesie. Ponadto, absolwentka Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.
Doświadczenie: Lektorka posiada prawie 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z języka angielskiego dla firm na zlecenie wielu lokalnych ośrodków szkoleniowych. Lektorka wyspecjalizowała się w prowadzeniu szkoleń zarówno specjalistycznych jak i modułowych zakresu Business English.Jej pasją jest filmoznawstwo, a pasję tę realizuje poprzez prowadzenie różnorodnych warsztatów z zakresu filmu.


Grażyna Janas

Lektor języka angielskiego
Wykształcenie: Absolwentka wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu o specjalizacji metodyka nauczania języków obcych. Czynnie uczestniczy w konferencjach metodycznych w celu doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych.
Doświadczenie: Lektorka posiada prawie 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych dla klientów korporacyjnych, w wielu firmach i na kursach językowych, jak i przygotowanie do egzaminów w szkolnictwie średnim i wyższym . Wyspecjalizowała się również w prowadzeniu szkoleń z zakresu Business English. Przez wiele lat pracowała na wyższych uczelniach prowadząc lektoraty z języka angielskiego na różnych wydziałach (Filologia Angielska, Ekonomia, Pedagogika) w oparciu o własny program nauczania oraz inne sprawdzone programy edukacyjne.
Przez wiele lat przygotowuje kursantów do egzaminów międzynarodowych Cambridge tj. Business English Certificate (BEC), Certificate Advance English (CAE) oraz First Certificate (FCE).

Klaudia Czauderna

Lektor języka niemieckiego
Wykształcenie: Lektorka jest absolwentką wydziału Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od 2004 roku lektorka posiada uprawnienia tłumacza przysięgłego z j. niemieckiego oraz jest licencjonowanym egzaminatorem międzynarodowych egzaminów zewnętrznych TELC.
Doświadczenie: Lektorka od 15 lat prowadzi specjalistyczne zajęcia językowe dla dorosłych. Jej pasją jest metodyka języka niemieckiego oraz kultura krajów niemieckojęzycznych. Od wielu lat lektorka wykonuje również przysięgłe tłumaczenia ustne oraz pisemne.


Dorota Kucza

Lektor języka niemieckiego
Wykształcenie: Absolwentka Filologii Germańskiej Uniwersytetu Opolskiego, absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Ukończyła programy podyplomowe Politechniki Śląskiej z zakresu Zarządzania Kadrami i Doradztwa Zawodowego, a także z zakresu Nauczania Informatyki.
Doświadczenie: Lektorka posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z języka niemieckiego,  osób dorosłych. Ponadto, lektorka naucza również informatyki w sposób bilingwalny.

Beata Stankiewicz

Lektor języka angielskiego
Wykształcenie: Absolwentka kierunku Filologia Angielska Uniwersytetu Opolskiego, ponadto ukończyła program studiów podyplomowych w zakresie tłumaczeń ekonomiczno-prawnych w biznesie. Absolwentka kierunku Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Doświadczenie: Lektorka posiada prawie 15-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w grupach osób dorosłych.Lektorka wyspecjalizowała się w prowadzeniu szkoleń z zakresu języka technicznego jak i z zakresu Business English. Dodatkowo, lektorka zajmuje się tłumaczeniami w zakresie języka biznesu, a także w zakresie medycyny i nauk ścisłych.


Aleksandra Gawlińska

Lektor języka angielskiego
Wykształcenie: Absolwentka kierunku Filologia Angielska o specjalizacji  nauczyciel języka angielskiego Uniwersytetu w Opolu oraz podyplomowych studiów z zakresu tłumaczeń pisemnych i ustnych Uniwersytetu Opolskiego.
Doświadczenie: Lektorka posiada ponad 6-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w grupach osób dorosłych.Lektorka wyspecjalizowała się w prowadzeniu szkoleń z zakresu języka ogólnego jak i z zakresu Business English. Dodatkowo, lektorka posiada uprawnienie egzaminatora egzaminów TOEIC.

Ludmiła Maksymowicz

Lektor języka francuskiego
Wykształcenie: Romanistka, nauczyciel języka francuskiego z dyplomem Master FLE uniwersytetu Paris Sorbonne III,oraz studiów na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja: nauczycielsko -tłumaczeniowa.
Doświadczenie: Tłumaczenia i języki są jej pasją, z zamiłowania do języka część studiów zrobiła właśnie we Francji. Tłumaczeniami  i nauczaniem języka francuskiego zajmuję się od kilku lat.


Anna Kowolik

Lektor języka angielskiego
Wykształcenie: Absolwentka kierunku Filologia Angielska o specjalizacji nauczyciel języka angielskiego Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach oraz podyplomowych studiów z zakresu języka angielskiego w biznesie Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach. Ponadto lektorka ukończyła Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu Specjalność: Tłumaczenia pisemne, symultaniczne, konsekutywne.Lektorka regularnie uczestniczy w szkoleniach metodycznych wydawnictw językowych.
Doświadczenie: Lektorka posiada ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z języka angielskiego w biznesie oraz języka ogólnego dla osób dorosłych..Egzaminator Pearson Tests of English (PTE).Lektorka wyspecjalizowała się w prowadzeniu szkoleń specjalistycznych z zakresu Business English oraz Everyday English.. Przez wiele lat prowadziła liczne szkolenia językowe przygotowujące do egzaminów międzynarodowych Cambridge tj. Business English Certificate (BEC), Certificate Advance English (CAE) , First Certificate (FCE) oraz LCCI.

Aneta Wójcik

Lektor języka rosyjskiego
Wykształcenie: Absolwentka kierunku Filologia Rosyjska o specjalizacji Rosjoznawstwo z programem tłumaczeniowym Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Śląskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu przygotowania pedagogicznego Politechniki Śląskiej.
Doświadczenie: Lektorka posiada ponad 3-letnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego w grupach osób dorosłych oraz od kilku lat wykonuje również liczne tłumaczenia pisemne i ustne z języka rosyjskiego. Na przestrzeni ostatnich kilku lat lektorka prowadziła liczne szkolenia językowe oraz prowadziła zajęcia ze studentami filologii rosyjskiej z zakresu literatury rosyjskiej Udmurckiego Uniwersytetu Państwowego w Iżewsku.


Paweł Pac Pomarnacki

Lektor języka angielskiego
Lektor posiada ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z j. angielskiego dla osób dorosłych dla firm i instytucji. Lektor wyspecjalizował się w prowadzeniu szkoleń z zakresu przygotowania do egzaminów międzynarodowych tj. Business English Certificate (BEC), Certificate Advance English (CAE) , First Certificate (FCE) oraz Certificate of Proficiency in English ( CPE ). Lektor posiada uprawnienia egzaminatora egzaminów Pearson Tests of English ( PTE ). Ponadto pozyskał cenne doświadczenie zawodowe pracując jako trener języka angielskiego w Metro College of London w Wielkiej Brytanii. Lektor regularnie uczestniczy w szkoleniach metodycznych wydawnictwa Pearson Longman.

Dorota Hartman

Lektor języka niemieckiego
Absolwentka kierunku Filologia Germańska- Uniwersytetu w Opolu.Lektorka posiada 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego osób dorosłych zarówno z języka ogólnego jak i języka biznesu.Na przestrzeni ostatnich kilku lat lektorka prowadziła liczne szkolenia językowe typu”in-company” w różnych sektorach biznesu min. w sektorze IT.


Cathy Bates

Lektor języka angielskiego
Lektorka pochodząca z Irlandii, ukończyła Goldsmiths College University of London.
Lektorka posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w grupach dorosłych. Lektorka wyspecjalizowała się w prowadzeniu szkoleń z zakresu Business English oraz Everyday English oraz prowadzi zajęcia przygotowujące do egzaminów międzynarodowych , Certificate Advance English (CAE) , First Certificate (FCE), Certificate of Proficiency in English ( CPE ) i Business English Certificate (BEC). Ponadto lektorka prowadzi szkolenia metodyczne dla nauczycieli oraz sama regularnie uczestniczy w szkoleniach metodycznych wydawnictw językowych.

Małgorzata Książek

Lektor języka angielskiego
Absolwentka kierunku Filologia Angielska o specjalizacji Język biznesu Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach oraz Podyplomowych Studiów Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu na kierunku Tłumaczenia kabinowe i pisemne medyczno-prawne oraz Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne.Lektorka posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego osób dorosłych zarówno z języka ogólnego jak i języka biznesu.Lektorka wykonuje liczne tłumaczenia ustne oraz pisemne.Na przestrzeni ostatnich kilku lat lektorka prowadziła liczne szkolenia językowe typu”in-company”.Ponadto lektorka ukończyła szkolenie Towarzystwa Edukacji Bankowej z zakresu „Asertywnej komunikacji werbalnej”.


Magdalena Czerwińska

Lektor języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców
Lektorka posiada ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z j. angielskiego dla osób dorosłych. Lektorka wyspecjalizowała się w prowadzeniu szkoleń z zakresu Business English, General English oraz naucza obcokrajowców języka polskiego. Ponadto lektorka ukończyła studia psychologiczne SWPS w Warszawie o specjalizacji Psychologia Indywidualna. Lektorka prowadzi szkolenia przygotowujące do rozmowy o pracę w języku angielskim. Lektorka posiada uprawnienia trenera w zakresie kreatywnego rozwiązywania problemów w ramach szkoleń. Lektorka regularnie uczestniczy w szkoleniach metodycznych wydawnictw językowych.

Paweł Rucki

Lektor języka niemieckiego
Absolwent kierunku Filologia Germańska o specjalizacji : Lingwistyka stosowana / Tłumacz Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie .Lektor ukończył również Wydział Akademii Polonijnej w Częstochowie na kierunku Filologia Germańska z przedsiębiorczością oraz uzyskał stopień maturalny Höhere Handelsschule w Bergisch Gladbach w Niemczech. Lektor posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego osób dorosłych zarówno z języka ogólnego jak i języka biznesu.Na przestrzeni ostatnich kilku lat lektor prowadził liczne szkolenia językowe typu”in-company”


Urszula Kucharska

Lektor języka angielskiego
Absolwentka kierunku Filologia Angielska- Literatura Amerykańska Uniwersytetu w Opolu oraz kierunku Bibliotekoznawstwo Uniwersytetu Śląskiego.Lektorka posiada ponad 7-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego osób dorosłych zarówno z języka ogólnego jak i języka biznesu.Lektorka regularnie uczestniczy w szkoleniach metodycznych .Na przestrzeni ostatnich kilku lat lektorka prowadziła liczne szkolenia językowe typu”in-company”

Karolina Biernacka-Dreszer

Lektor języka niemieckiego
Specjalistka w przełamywaniu barier językowych. Pasjonatka rozwoju, motywacji, a także nauczania oraz pracy z ludźmi.
Lektorka jest absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Śląskim, ze specjalizacją tłumaczeniową.
Ukończyła również studia podyplomowe z pedagogiki oraz kurs profesjonalnego coacha, a także kurs przygotowujący do egzaminu na tłumacza przysięgłego, co wykorzystuje nie tylko w pracy lektora, ale również i tłumacza. Posiada 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w śląskich szkołach językowych prowadząc kursy stacjonarne dla młodzieży i dorosłych oraz współpracując z firmami, w zakresie szkoleń językowych pracowników. Lektorka prowadzi specjalistyczne kursy branżowe oraz konwersacyjne.


Patronat metodyczny - Business Expert - Specjalistyczne Szkolenia Językowe - Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Sosnowiec, Chorzów, Częstochowa, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Ruda Śląska, Świętochłowice

2011 © Business Expert - Wszelkie prawa zastrzeżone - Polityka Prywatności