Proces organizacyjny

Proces organizacyjny - Specjalistyczne Szkolenia Językowe

Harmonogram i miejsce szkolenia

  • Harmonogram szkoleń dostosowany jest do indywidualnych preferencji czasowych naszych klientów i jest w pełni elastyczny.
  • Szkolenia prowadzone są w siedzibie Państwa firmy lub innej dogodnej dla Państwa lokalizacji, co wpływa na komfort i atrakcyjność prowadzonych przez nas zajęć.

Forma zajęć i metody nauczania

  • Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach (max. 8 osobowych), co umożliwia bezpośredni kontakt każdego z uczestników szkolenia z lektorem oraz zapewnia stały monitoring postępów każdego z kursantów.
  • Każde zajęcia mają jasno sprecyzowany cel wpisujący się w założenia programowe realizowane w ramach szkolenia, określoną strukturę i dynamikę, prowadzone są w oparciu o sprawdzoną metodę komunikatywną, która ma na celu doskonalenie wszystkich kompetencji językowych.
  • Szkolenia zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ang. Common European Framework of Reference tzw. CEFR; niem. Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen tzw. GAR ).

Materiały szkoleniowe

  • Szkolenia prowadzone są w oparciu o specjalistyczne podręczniki do nauczania języka biznesu znanych i rekomendowanych wydawnictw językowych m.in: Longman, Oxford University Press, Cambridge University Press oraz C. H. Beck.
  • Program wzbogacony jest o autorskie materiały dedykowane dla danej branży zawodowej oraz o różnego rodzaju materiały dodatkowe m.in.: artykuły z literatury fachowej, źródłowe materiały audio, a także szkoleniowe filmy DVD będące świetną bazą do ćwiczeń symulacyjnych tzw. case studies – studium przypadku.

Cennik

  • Koszt szkolenia uzależniony jest od uzgodnionego zakresu współpracy. W zależności od powyższych uwarunkowań ustalany jest on indywidualnie dla każdego z naszych klientów.

Serdecznie Państwa zapraszamy do kontaktu z Business Expert w celu przygotowania dla Państwa indywidualnej wyceny projektu szkoleniowego.

Patronat metodyczny

Patronat metodyczny - Business Expert - Specjalistyczne Szkolenia Językowe - Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Sosnowiec, Chorzów, Częstochowa, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Ruda Śląska, Świętochłowice

2011 © Business Expert - Wszelkie prawa zastrzeżone - Polityka Prywatności