Szkolenia Specjalistyczne

Szkolenia Specjalistyczne - Specjalistyczne Szkolenia Językowe

Wirtschaftsdeutsch Expert

Szkolenia specjalistyczne są doskonałą ofertą dla osób, które chciałyby nabyć umiejętność posługiwania się specjalistycznym językiem branżowym niezbędnym do funkcjonowania w codziennym, zdefiniowanym tematycznie,  życiu zawodowym. Podczas szkolenia główny nacisk kładziony jest na ćwiczenie umiejętności płynnego wykorzystania struktur leksykalnych i gramatycznych w  ramach określonej branży.

W ramach szkoleń specjalistycznych z j. niemieckiego, prowadzimy szkolenia z następujących dziedzin tematycznych:

język angielski dla ekonomistówWD Expert – Deutsch für Bauarbeiter  język niemiecki dla sektora budowlanego
Szkolenie zostało przygotowane dla osób, które w swojej pracy zawodowej muszą komunikować się w języku niemieckim i posługiwać się terminologią techniczną z zakresu budownictwa. Szkolenie dedykujemy przede wszystkim inżynierom pracującym na budowie oraz  technikom budowlanym. W trakcie zajęć nacisk kładziony będzie na praktyczne wykorzystanie specjalistycznego języka z zakresu budownictwa.

Czas trwania szkolenia: 90 godzin*

język angielski dla ekonomistówWD Expert – Deutsch für Finanz Sektor język niemiecki dla ekonomistów
Szkolenie zostało zaprojektowane dla osób, które z racji swoich zainteresowań lub pracy zawodowej mają potrzebę rozszerzenia terminologii w zakresie finansów, rachunkowości i bankowości.
Szkolenie poprawi Państwa umiejętność rozumienia tekstów zaczerpniętych z literatury fachowej oraz umożliwi płynne posługiwanie się terminologią finansową. Wśród poruszanych zagadnień znajdują się m.in.: finanse przedsiębiorstw, bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływu środków pieniężnych, inwestycje, rodzaje kosztów i wiele innych.
Czas trwania szkolenia: 60 godzin*
język angielski w hotelarstwie i turystyceWD Expert – Deutsch für Tourismus język niemiecki w hotelarstwie i turystyce
Szkolenie adresowane jest do osób pracujących w branży hotelarsko-turystycznej: pracowników biur podróży, linii lotniczych, hoteli i ośrodków szkoleniowych, których priorytetem jest profesjonalna obsługa niemieckojęzycznego gościa. Program szkolenia obejmuje zagadnienia takie jak m.in: powitanie gości, uzyskiwanie i udzielanie informacji, prowadzenie rozmowy telefonicznej, przyjmowanie rezerwacji, napisanie krótkiej wiadomości e-mail, listu, radzenie sobie z prośbami, skargami, czy też wypełnianie formularzy.
Czas trwania szkolenia: 60 godzin*
Język niemiecki w dziale zasobów ludzkichWD Expert – Deutsch für Personalabteilung język niemiecki w dziale zasobów ludzkich
Szkolenie zostało stworzone z myślą o pracownikach działu personalnego oraz o osobach pracujących w dziale szkoleń i rozwoju. Oferowane szkolenie to doskonała możliwość uzupełnienia i podniesienia poziomu języka niemieckiego ogólnego, ale także poznanie terminologii z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Wprowadzona terminologia ma ułatwić Państwu zachowanie się w wielu sytuacjach zawodowych, takich jak m.in: przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, sporządzanie oceny rocznej pracownika, sporządzanie kwestionariusza ewaluacji szkolenia. Pracownicy działów personalnych dowiedzą się również jak w języku angielskim sformułować profil stanowiska pracy dla celów rekrutacyjnych, a także jak stworzyć prasowe ogłoszenie rekrutacyjne, przygotować raport z rozmowy kwalifikacyjnej, czy też sporządzić umowę o pracę.
Czas trwania szkolenia: 30 godzin*

 

* Szkolenie przeznaczone dla osób na poziomie minimum średnio zaawansowanym (B1).

Patronat metodyczny

Patronat metodyczny - Business Expert - Specjalistyczne Szkolenia Językowe - Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Sosnowiec, Chorzów, Częstochowa, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Ruda Śląska, Świętochłowice

2011 © Business Expert - Wszelkie prawa zastrzeżone - Polityka Prywatności