Warsztaty językowe

Business English Workshops

Szkolenia realizowane są w formie intensywnych warsztatów tematycznych, które są poświęcone kluczowym umiejętnościom biznesowym, niezbędnym w codziennej pracy w firmach międzynarodowych.

Tematyka warsztatów pokrywa się z tematyką szkoleń modułowych i specjalistycznych realizowanych przez Business Expert, a mianowicie obejmuje kluczowe kompetencje biznesowe oraz skumulowane szkolenia tematyczne z j. angielskiego. Warsztaty oparte są na autorskich programach nauczania, przygotowanych w oparciu o publikacje wiodących wydawnictw językowych tj. Pearson Longman, CH.Beck, Oxford University Press.

Warsztaty to forma zajęć bogata w językowy materiał teoretyczny, ale przede wszystkim oscylująca wokół licznych językowych metod aktywizujących takich jak: symulacja, studium przypadku, metoda gier, metoda inscenizacyjna, które pozwalają w sposób kreatywny i sprawny utrwalić przedstawiony materiał. Dzięki warsztatowej formie szkolenia uczestnik w bardzo płynny sposób zapamiętuje przedstawiony materiał poszukując sam właściwych rozwiązań. Aktywność uczestnika szkolenia opiera się więc na działaniu, które jest intelektualną interpretacją i realizacją poruszanego zagadnienia.

Warsztaty organizujemy w dogodnej dla Państwa lokalizacji. Zajmujemy się również koordynacją szkolenia od strony organizacyjnej.

Program szkolenia wraz z wyceną opracowujemy na indywidualne życzenie klienta, po dokonaniu audytu językowego.

Patronat metodyczny

Patronat metodyczny - Business Expert - Specjalistyczne Szkolenia Językowe - Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Sosnowiec, Chorzów, Częstochowa, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Ruda Śląska, Świętochłowice

2011 © Business Expert - Wszelkie prawa zastrzeżone - Polityka Prywatności