Szkolenia Standardowe

Szkolenia Standardowe - Specjalistyczne Szkolenia Językowe

Español język hiszpański ścieżka ogólna


Szkolenia standardowe z języka ogólnego Español to ścieżka ogólna skierowana jest do osób nastawionych na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych niezbędnych do porozumiewania się w języku obcym we wszystkich sytuacjach codziennych i zawodowych. Podczas szkolenia przedstawiony zostanie szeroki zakres słownictwa oraz struktur gramatycznych umożliwiających komunikację w środowisku obcojęzycznym.

Przedstawiona podczas szkolenia terminologia ułatwi swobodne komunikowanie się w języku hiszpańskim w wielu sytuacjach dnia codziennego takich jak: podróżowanie i rezerwacja hotelu, sytuacje w restauracji, kinie sklepie, u lekarza oraz wiele innych. Program szkolenia obejmuje dyskusje na wybrane zagadnienia dnia codziennego.

Czas trwania szkolenia: 120 godzin zegarowych/poziom


Español Universal język hiszpański ścieżka łączona jęz. ogólny z elementami jęz.biznesu


Zaproponowane nowe szkolenie w naszej ofercie pt. Español Universal jest optymalnym połączeniem kursu ogólnego z elementami Español Business. Specjalnie dobrane elementy nauki pomagają efektywnie komunikować się nie tylko w sytuacjach biznesowych, ale także w życiu codziennym.

Największe zalety szkolenia:

  • jasno określone cele stawiające na gramatykę, leksykę i sprawności językowe,
  • skuteczne utrwalanie materiału poprzez systematyczne powtórzenia,
  • nauka podstawowych funkcji językowych w oparciu o różne konteksty kulturowe, co ułatwia efektywną komunikację w międzynarodowym środowisku.

Czad trwania szkolenia: 120 godzin zegarowych poziom

Patronat metodyczny

Patronat metodyczny - Business Expert - Specjalistyczne Szkolenia Językowe - Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Sosnowiec, Chorzów, Częstochowa, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Ruda Śląska, Świętochłowice

2011 © Business Expert - Wszelkie prawa zastrzeżone - Polityka Prywatności