Szkolenia otwarte

Business Expert Academy

W odpowiedzi na zainteresowanie naszych indywidualnych klientów Business Expert wprowadził do swojej oferty otwarte szkolenia komercyjne organizowane w wybranych miastach regionu Śląska. Do wzięcia udziału w naszych szkoleniach otwartych zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy i rozwojem kompetencji językowych z zakresu języka angielskiego w biznesie. Dobrze przygotowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz prezentacji zapewniają indywidualne podejście do Państwa potrzeb, solidność oraz efektywność przeprowadzonych szkoleń.

Projektujemy nasze szkolenia w taki sposób, aby zawrzeć w nich najbardziej przydatne oraz ciekwe dla Państwa pozycje tematyczne. Tematyka warsztatów pokrywa się z tematyką szkoleń modułowych i specjalistycznych realizowanych przez Business Expert, a mianowicie obejmuje kluczowe kompetencje biznesowe oraz skumulowane szkolenia tematyczne z j. angielskiego.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe, imienne certyfikaty poświadczające udział w szkoleniu oraz możliwość skorzystania z konsultacji poszkoleniowych.

Lokalizacja

Szkolenia otwarte organizujemy korzystając z atrakcyjnych lokalizacji hotelowych w wybranych miastach regionu Śląska. Zajmujemy się również koordynacją szkolenia od strony organizacyjnej jak i zapewniamy przerwę kawową i poczęstunek.

Warunki uczestnictwa / Rejestracja

W szkoleniu otwartym może wziąć udział każdy chętny uczestnik, osoba prywatna a także pracownik firmy wydelegowany do udziału w szkoleniu po wypełnieniu i przesłaniu do nas na adres sekretariat@business-expert.pl skanu formularza zgłoszeniowego, który przesyłamy Państwu po wcześniejszym zgłoszeniu drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Informacje nt. aktualnych terminów, lokalizacji oraz tematyki poszczególnych szkoleń znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, profilu na Facebooku oraz na portalu Inwestycja w Kadry.

Temat szkolenia Termin Lokalizacja Cena Program
Master Your Presentation Skills Program PDF
Plakat PDF
Master Your Presentation Skills Program PDF
Plakat PDF2011 © Business Expert - Wszelkie prawa zastrzeżone - Polityka Prywatności